Hästi sisustatud vannituba on koht, mis võimaldab Teil mõnusalt lõõgastuda ja loob õdusa õhkkonna. Seepärast on oluline panustada vannitoa sisustamisele. Olenemata, kas eelistate vanni või dušši, leidub meie tootevalikust Teile sobiv. Meie kataloogis on palju erinevaid tooteid, mis sobiksid Teie vannituppa ja mille üle saate uhkust tunda. Meie tootekataloogist leiate ilusaid mulli-, massaaži- ja tavavanne, duššikabiine ja -paneele ning aurusaunasid .
Aurusaun aitab lõdvestuda, taastada energiat ja omab ka tervislikku ning kosmeetilist mõju. Aurusaun toimib kõige tervislikumalt temperatuurivahemikus 40 kuni 46 C. Meie tootevalikus on duššikabiinid koos aurugeneraatoriga ning need on aurukindlad ega kahjusta vannitoa interjööri.
Massaaživann aitab meil leevendada peavalu ja seljavalu, mis omakorda tekivad lihaspingetest ja stressist. Meie tootevalikus on palju erineva suurusega ja kujuga vanne.
Kodune aurusaun vajab regulaarset hooldust
Aurusaun turgutab tervist ning toob leevendust ihule ja hingamisteedele.
Mida koduse aurusauna hooldamisel silmas pidada?
Mida peaks koju aurusauna paigaldamise juures jälgima?
Kodustes aurusaunades kasutatakse auru tekitamiseks kiireid aurugeneraatoreid, mille võimsus peaks olema vähemalt 3 kW, et saavutada kiiresti piisav aurukogus ja temperatuur. See eeldab elektri olemasolu kohas, kuhu aurusaun paigaldatakse, elektrilist automaatkaitset (16 A) ning külma ja sooja vee olemasolu. Aurusaunas annab eelise ka ventilatsioonikanal. Sauna planeerides peaks arvestama ka piisava hooldusruumiga.
Kuidas ja kui tihti peaks aurusauna hooldama-puhastama?
Aurusauna kasutades peaks hoolt kandma selle eest, et see oleks korras ja puhas, ning ei tekiks hallitust ega baktereid. Pärast kasutamist tuleb saun puhastada. Aurusauna tehniline hooldus on mõistlik spetsialisti hooleks jätta. Tehnilise hoolduse sageduse määravad vee karedus ja aurusauna kasutussagedus. Aurusaun vajab hooldust iga 20–500 kasutuskorra järel sõltuvalt vee karedusest. Vee kareduse määramiseks tuleks kasutada vastavat testrit. Tehniliseks hoolduseks kasutatakse vastavat hoolduskomplekti.
Millised võivad olla hoolduse juures võimalikud kitsaskohad või takistused?
Sagedasemad probleemid on puuduv hooldusruum ja hooldamata aurugeneraatorid. Inimesed ehitavad aurusaunad korterisse ehituslikult nii sisse, et tehnilistele süsteemidele on võimatu juurde pääseda. Samuti kutsuvad nad mehaaniku alles siis, kui sauna küttekeha on läbi põlenud. Saunade seisukorra kontrollimise ajal oleme avastanud aurugeneraatorite küttekehi, mille peale on ladestunud 10–12 millimeetri paksune katlakivi. Samuti kasutatakse tihti valesid kasutusvõtteid, näiteks jäetakse kasutamata aurusauna funktsioon „tark väljalülitus”, mis enne, kui seadme täielikult välja lülitab, kontrollib üle kõik juhtimisseadmed ja tühjendab aurugeneraatori varupaagi sinna jäänud veest.